Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Stok Ruski - Oferty sprzedaży domów

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy, ul. Zięby

Roskosz,Siedlce(Stok Ruski + 13 km)

1 419 000 zł118,62 m² 11 962,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Ekskluzywny dom w zielonej części Siedlec - idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu miasta! Przestronny, nowoczesny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rogów

Rogów(Stok Ruski + 24 km)

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Siedlisko na uboczu, brak sąsiedztwa wokół, dookoła otacza las państwowy. Powierzchnia wynosi 5,3 ha. *Informacja, nie trzeba być rolnikiem, ani nie ma konieczności posiadania uprawnień rolniczych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Warszawska,Siedlce(Stok Ruski + 13 km)

1 099 000 zł266,55 m² 4 123,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:442 m²

Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siedlcach przy ul. Jaśminowej. Przestronny dom, zbudowany w 2000 roku, jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Siedlce(Stok Ruski + 13 km)

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do sprzedaży bardzo ciekawy pod kątem inwestycyjnym dom wolnostojący w bliskiej odległości od centrum miasta Siedlce przy ul. Żaboklickiej. Budynek dwukondygnacyjny o aktualnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Sekuła,Siedlce(Stok Ruski + 13 km)

1 049 000 zł139,95 m² 7 495,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Segment zewnętrzny w stanie deweloperskim, ul. Poziomkowa, siedlce - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny segment zewnętrzny o powierzchni 139,95 m w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom w stanie surowym zamkniętym Głuchów

Głuchów(Stok Ruski + 6 km)

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:45 700 m²

Na sprzedaż pięknie położone siedlisko z polem i lasem. Gospodarstwo o łącznej pow. 4,57 ha plus 0,82 ha lasu w skład którego wchodzą stary dom drewniany, drugi dom drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Patrykozy-Kolonia

Patrykozy-Kolonia(Stok Ruski + 14 km)

12 000 000 zł998 m² 12 024,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:109 360 m²

Pałac W patrykozach - wyjątkowa rezydencja historyczna Neogotycka architektura z XIX wieku | Gruntownie odrestaurowany | 998 m powierzchni użytkowej | 18 reprezentacyjnych pomieszczeń |.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Siedlce

Śródmieście,Siedlce(Stok Ruski + 13 km)

879 000 zł154 m² 5 707,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Klimatyczny azyl na spokojnej ulicy Na sprzedaż wyjątkowy dom z lat 30 ubiegłego wieku., który łączy w sobie solidność dawnego budownictwa z ogromnym potencjałem na stworzenie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Stok Ruski

Stok Ruski,mazowieckie

270 000 zł155 m² 1 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 990 m²

wygodny i super oszczędny dom parterowy dom o powierzchni 155,42 m2,Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stok Ruski

Stok Ruski,mazowieckie

59 000 zł50 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nieruchomość położona we wsi Stok Ruski gm. Mordy - 15 km od miasta Siedlce oraz 5 km od miejscowości Mordy. Dom drewniany 3 izbowy - 2 pokoje i kuchnia, kryty eternitem. W domu woda gminna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Sekuła,Siedlce(Stok Ruski + 13 km)

830 000 zł140 m² 5 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Segment zewnętrzny 139,95 m w stanie surowym, ul. Poziomkowa, siedlce - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny segment zewnętrzny o powierzchni 139,95 m w stanie surowym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij